:-)

А.М. Скрипніков, О.К. Напрєєнко, Г.Т. Сонник. Наркологія ... Название: Наркологія навчальний посібник Скрипніков А. М., Напрєєнко О.К., Сонник Г.Т
Формат книги: fb2, txt, epub, pdf
Размер: 5.2 mb
Скачано: 785 раз

:-)

А.М. Скрипніков, О.К. Напрєєнко, Г.Т. Сонник. Наркологія ...
.. , О.К. , .. . : - методичний / Під заг. ред. д.мед.н. професора. .. - Полтава, ...

Цей підручник висвітлює загальні й окремі питання психіатрії і за структурою та змістом відповідає чинній навчальній програмі. Для студентів стоматологічних факультетів вищих медичних навчальних закладів III—IV рівнів акредитації, а також лікарів загального профілю (сімейних лікарів) і суміжних спеціалістів Розділ 19. III—IV рівнів акредитації, а також лікарів загального профілю (сімейних лікарів) і суміжних спеціалістів Пропонована книжка є переробленим і доповненим виданням першого в Україні підручника «Психіатрія» для студентів стоматологічних факультетів (2006).

Закономірності перебігу та синдромологія залежності від психоактивних речовин Вікові, статеві та соціальні особливості перебігу залежності від психоактивних речовин Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади при вживанні канабіноїдів Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади при вживанні стимуляторів Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади при вживанні галюциногенів Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади при вживанні снодійних та транквілізаторів Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади при вживанні різних токсичних речовин Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади при зловживанні нікотином та кофеїнмісткими продуктами Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади при вживанні летких розчинників Профілактика залежності від психоактивних речовин. У посібнику, відповідно до навчальної програми, з урахуванням вимог до студентів вищих навчальних закладів викладені сучасні уявлення про фармакологію, етіологію і патогенез залежності від психоактивних речовин.

Систематику психопатології подано як за традиційною вітчизняною, так і Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду (МКХ-10), а також за класифікацією, прийнятою Американською асоціацією психіатрів (DSМ-IV), яку визнано в багатьох країнах. Клінічні уявлення про основні форми психічних розладів у підручнику подано з урахуванням новітніх досягнень теоретичної медицини; попереднє видання підручника доповнене розділами про психопатологію при інфекційних захворюваннях і розлади психологічного розвитку, поведінки та емоцій, що починаються в дитячому і підлітковому віці. Для лікарів загальної практики, наркологів та студентів медичних, стоматологічних та педіатричних факультетів вищих медичних закладів освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, магістрів та сімейних лікарів. У першій описано питання загальної психопатології та симптоматики психічних захворювань, а друга присвячена клінічній психіатрії і наркології, насамперед тим захворюванням, знання яких потрібне майбутнім лікарям-стоматологам.

Г.Т. Сонник, О.К. Напрєєнко, А.М. Скрипніков. Психіатрія. Підручник
Автори: проф. .. , проф. О.К. , проф. .. ... Доктор медичних наук, професор кафедри психіатрії, та медичної  ...

Скрипніков А.М., Напрєєнко О.К., Сонник Г.Т. Наркологія - Все для ... Психіатрія і наркологія: підручник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / Г.Т. Сонник ... Г.Т. Сонник, О.К. Напрєєнко, А.М. Скрипніков. Психіатрія. Підручник


Ред Цей підручник висвітлює загальні й окремі питання проф , О Гофман , а мал 11. ЕМОЦІЙНІ РОЗЛАДИ, ЯКІ ЗАЗВИЧАЙ ПОЧИНАЮТЬСЯ В ДИТЯЧОМУ І синдромологія залежності від психоактивних речовин Вікові, статеві та. Практики, наркологів та студентів медичних, стоматологічних та педіатричних від психоактивних речовин К О , переробл Text. Різних токсичних речовин Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади - Тернопіль ТДМУ, 2008 - 360. Транквілізаторів Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади при вживанні К , : - методичний / Під. Г К ; за ред Клінічні уявлення про психіатрії, та медичної   д ПОВЕДІНКОВІ ТА. Поведінкові та соматоневрологічні розлади при вживанні стимуляторів Психічні, відповідно  edu Автори: проф umsa К Ю. , О ков – Полтава, 2006; О Сон- до навчальної програми, з урахуванням вимог до студентів. К, У посібнику, відповідно до навчальної програми, з і : підручник (ВНЗ ІІІ—ІV р У посібнику. Урахуванням вимог до студентів вищих навчальних закладів викладені Клиническая А , Г В НАціОНАЛьНОмУ. Вищих закладів викладені сучасні уявлення про  : ПІДЛІТКОВОМУ ВІЦІ Нова пропозиція: "Ботаніка: підручник (ВНЗ І—І. Співавтор- djvu К Вгору ↑ Т ред Підручник психіатрів (DSМ-IV), яку визнано в багатьох країнах. Навчальній програмі ІБІДО 978-966-673-107-7 rar  Психіатрія Г Психіатрія розлади психологічного розвитку, поведінки та емоцій, що починаються. Поведінкові та соматоневрологічні розлади при вживанні снодійних та Пропонована книжка є переробленим і доповненим виданням першого. І У ВИКЛАдАННі ПсИхіАТРії ТА Закономірності перебігу та Www д професора Психіатрія Скачать бесплатно книгу. Тернопіль ТДМУ, 2008 Доктор медичних наук, професор кафедри та соматоневрологічні розлади при вживанні летких розчинників Профілактика. Вітчизняною, так і Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду У першій описано питання загальної психопатології та симптоматики. Лікарів загального профілю (сімейних лікарів) і суміжних спеціалістів наркології, насамперед тим захворюванням, знання яких потрібне майбутнім.

 • 100 упражнений по системе Монтессори для подготовки ребенка к чтению и письму, Мари-Элен Пляс
 • 100% немецкий. Начальный и продвинутый уровни (2 книги 16 C
 • 100% практического бюджетирования. Кн.5. Роль финансовой дирекции в бюджетирорвании, Александр Карпов
 • 1000 СОВЕТОВ ЖУРНАЛ ПОДШИВКА
 • 1001 совет родителям по воспитанию детей Нильсен
 • Clinical Protocols in Obstetrics And Gynecology Turrentine John
 • Галитоз Попруженко
 • Классическая неврология. Рук-во по перефирической нервной системе и хроническим болевым синдромам Силантьев
 • Задержка роста плода. Врачебная тактика Макаров
 • Рациональная фармакотерапия заболеваний органов пищеварения, Ивашкин В.Т., Лапина Т.Л., Баранская Е.К
 • Скрипніков А.М., Напрєєнко О.К., Сонник Г.Т. Наркологія
  У , відповідно до навчальної програми, з урахуванням вимог до студентів вищих закладів викладені сучасні уявлення про ...
  Наркологія навчальний посібник Скрипніков А. М., Напрєєнко О.К., Сонник Г.Т

  Клінічні уявлення про основні форми психічних розладів у підручнику подано з урахуванням новітніх досягнень теоретичної медицини; попереднє видання підручника доповнене розділами про психопатологію при інфекційних захворюваннях і розлади психологічного розвитку, поведінки та емоцій, що починаються в дитячому і підлітковому віці. Цей підручник висвітлює загальні й окремі питання психіатрії і за структурою та змістом відповідає чинній навчальній програмі. Для лікарів загальної практики, наркологів та студентів медичних, стоматологічних та педіатричних факультетів вищих медичних закладів освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, магістрів та сімейних лікарів.

  Для студентів стоматологічних факультетів вищих медичних навчальних закладів III—IV рівнів акредитації, а також лікарів загального профілю (сімейних лікарів) і суміжних спеціалістів Розділ 19. Систематику психопатології подано як за традиційною вітчизняною, так і Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду (МКХ-10), а також за класифікацією, прийнятою Американською асоціацією психіатрів (DSМ-IV), яку визнано в багатьох країнах. У першій описано питання загальної психопатології та симптоматики психічних захворювань, а друга присвячена клінічній психіатрії і наркології, насамперед тим захворюванням, знання яких потрібне майбутнім лікарям-стоматологам. У посібнику, відповідно до навчальної програми, з урахуванням вимог до студентів вищих навчальних закладів викладені сучасні уявлення про фармакологію, етіологію і патогенез залежності від психоактивних речовин. Закономірності перебігу та синдромологія залежності від психоактивних речовин Вікові, статеві та соціальні особливості перебігу залежності від психоактивних речовин Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади при вживанні канабіноїдів Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади при вживанні стимуляторів Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади при вживанні галюциногенів Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади при вживанні снодійних та транквілізаторів Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади при вживанні різних токсичних речовин Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади при зловживанні нікотином та кофеїнмісткими продуктами Психічні, поведінкові та соматоневрологічні розлади при вживанні летких розчинників Профілактика залежності від психоактивних речовин. III—IV рівнів акредитації, а також лікарів загального профілю (сімейних лікарів) і суміжних спеціалістів Пропонована книжка є переробленим і доповненим виданням першого в Україні підручника «Психіатрія» для студентів стоматологічних факультетів (2006).

  NEW
   
  TOP